5 veidi, kā jūs var apkrāpt, spēlējot pokeru tiešsaistē | Stepinfit.lv
Sports, veselība un skaistums

5 veidi, kā jūs var apkrāpt, spēlējot pokeru tiešsaistē

Poker ir aizraujoša spēle, un spēles tiešsaistes versijai ir vairākas priekšrocības, piemēram, tā nodrošina spēlētājiem ērtības un elastīgumu. Spēlējot pokeru tiešsaistē, jūs varat spēlēt ar cilvēkiem no jebkuras pasaules malas, neizejot no mājām. 

Pirms, pirms Jūs sāksiet spēlēt tiešsaistē, Jums jāapzinās, ka pastāv iespējamās briesmas, kas Jums ir jāapzinās, lai izvairītos no krāpšanas. Šajā visaptverošajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim piecus dažādus veidus, kā jūs var apkrāpt, spēlējot pokeru tiešsaistē.

 

1. Konspirācija

Noliegumi vienmēr ir bijuši problēma pokera spēlēs – gan fiziskajās, gan tiešsaistes. Un, pieaugot pokera lietotņu un vietņu skaitam, tas ir kļuvis par diezgan lielu problēmu.

Kolūzija ir tad, ja divi vai vairāki spēlētāji slepeni apvienojas, lai palielinātu viena spēlētāja izredzes uzvarēt. Konspirācija pie pokera galda var būt laikietilpīga un sarežģīta, tāpēc spēlētāji, kuri izmanto šo krāpšanas veidu, parasti to dara pie pokera galda ar augstākiem limitiem.

Tiešsaistes spēlētājs var apzināti dalīties ar savām kārtīm un to, kā viņš vēlas spēlēt savu pašreizējo kombināciju, ar citu spēlētāju, izmantojot “Skype“, telefonu vai citus līdzekļus. Pastāv arī netiešā slepenā vienošanās, kas ir maigāka slepenas vienošanās forma, kad spēlētāji turnīrā var apvienoties, lai piespiestu citu spēlētāju ar mazu žetonu skaitu izstāties no turnīra, ja viņš dodas all-in.

 

2. “Ghosting”

Daža problēma gan fiziskajā, gan tiešsaistes pokera spēlē ir “ghosting”. Tā ir situācija, kad spēlētājs pokera turnīra vai spēles laikā dod padomu citam spēlētājam. Īstu dīleru turnīros spoku spēlēšana ir stingri aizliegta. Tomēr tiešsaistes turnīros no tā var būt nedaudz grūtāk izvairīties..

Ghosting var rasties pokera spēlē, kad divi draugi sēž viens otram blakus pie galda. Tiešsaistes spoku vajāšana bieži notiek, izmantojot bezmaksas rīkus, piemēram, Teamviewer un Skype. Spēlētājam, kurš ir treneris, ir priekšrocība, jo viņš var runāt ar savu spoku, ja viņš nonāk sarežģītā situācijā, pirms pieņemt kādu lēmumu..

Tiešsaistes turnīros “ghostghost parasti izmanto vēlākajos raundos, kad balvu fonds ir liels. Izņemot otru viedokli, ko spēlētājs saņem no sava “spoka”, viņam nav nekādu citu priekšrocību salīdzinājumā ar citiem spēlētājiem. Tiek uzskatīts, ka visizplatītākais tiešsaistes azartspēļu krāpšanas veids ir “ghosting”.

 

3. Pokera roboti

Pokera roboti ir datorprogrammas, kas spēlē pokeru. Tā kā pokers ir prasmīga spēle, kurā tiek pieņemti matemātiski lēmumi, šie roboti var nepārtraukti pieņemt perfektus lēmumus. Tāpēc tie nav labākais pretinieks pie pokera galda, jo tie ievērojami samazina jūsu izredzes uzvarēt.

Noskaidrot, vai spēlētājs izmanto pokera robotu, ir diezgan sarežģīti, tāpēc lielākajai daļai pokera vietņu tas sagādā lielas problēmas. Šie rīki var būt ļoti izsmalcināti un atdarināt cilvēka darbības. Tomēr ir vairāki veidi, kā jūs varat uzzināt, vai spēlē ir iesaistīts robots..

Ja pamanāt, ka kāds spēlētājs spēlē nepamatoti ilgu laiku bez pārtraukumiem, pastāv liela iespēja, ka tas ir robots. Turklāt, ja spēlētājs spēlē pārāk daudz galdu vienlaicīgi vai gandrīz katru reizi spēlē lieliskas kārtis, tas, visticamāk, ir robots.

 

4. Vairāki konti .

Cits izplatīts veids, kā daži spēlētāji krāpjas tiešsaistē, ir vairāku naudas kontu izveide vienā pokera vietnē. Tas dod viņiem negodīgas priekšrocības, jo viņi var izlikties par dažādiem pokera spēlētājiem, lai palielinātu savas izredzes uzvarēt.

Divkārši konti ir problēma ne tikai godīgiem pokera spēlētājiem, kuri vēlas spēlēt godīgi, bet arī pokera vietnēm. Tas ir tāpēc, ka spēlētājs, kuram ir vairāki konti, saņems prēmijas par visiem kontiem, kas ir pazīstams kā krāpšanās ar prēmijām.

Tāpēc lielākā daļa pokera vietņu aizliedz spēlētājiem atvērt vairākus kontus. Daudzās no tām spēlētājiem ir jāpierāda sava identitāte, augšupielādējot tādus dokumentus kā, piemēram, valdības izdota personas apliecība. Ja spēlētājs tiek pieķerts ar vairākiem kontiem, pokera vietne iesaldē visus viņa kontus un līdzekļus.

 

5. Karšu skatīšana (superlietotāja konti)

Pokerā, ja spēlētājs redzētu pretinieku kārtis, viņš varētu izvairīties no jebkuras izspēles zaudējuma. Šādi spēlētāji precīzi zinās, kad atmest, paaugstināt vai izspēlēt visas kārtis, un tas noteikti dos viņiem lielākas izredzes uzvarēt.

Kad Jūs spēlējat tiešsaistē pokera vietnē, operators parāda tikai Jūsu kārtis, bet citu spēlētāju kārtis ir pokera serverī, kuram Jūs parasti nevarat piekļūt. Tas padara spēli godīgu un dod visiem spēlētājiem vienādas iespējas uzvarēt.

Toties 2007. gadā izcēlās skandāls, kad kāds darbinieks ar superlietotāja kontu varēja pieslēgties kādas azartspēļu vietnes pokera serverim un redzēt visu spēlētāju kartes. Lai gan vēlāk viņš tika noķerts, ir skaidrs, ka spēlētājus pokerā var apmānīt, izmantojot šo metodi.

 

Labākā tiešsaistes pokera spēlēšanas pieredze

Mēs esam izskaidrojuši dažādus veidus, kā spēlētāji var tikt apkrāpti, spēlējot tiešsaistē. Lai gan ir maz iespēju izvairīties no tā, lai nekļūtu par upuri dažām no šīm metodēm, jūs joprojām varat baudīt drošu un godīgu spēļu pieredzi cienījamās pokera vietnēs..

 

Ko pārbaudīt pokera vietnē

Pirms izvēloties pokera vietni, lai spēlētu savus iecienītākos pokera spēles variantus, Jums jāpārliecinās, ka to ir licencējusi cienījama un stingra azartspēļu iestāde. Jums vajadzētu arī pārbaudīt, cik uzticama ir pokera vietne, lasot godīgas atsauksmes par to tiešsaistē.

 

Summary

Šinī rakstā ir aprakstītas piecas dažādas metodes, ko daži spēlētāji var izmantot, lai jūs apkrāptu, spēlējot pokeru tiešsaistē. Šīs metodes ir vairāki konti, sazvērestība, spoku izmantošana, pokera roboti un superlietotāja konti. Lai nekļūtu par šo krāpnieku upuri, vienmēr pārliecinieties, ka pokers tiek spēlēts uzticamā vietnē.

No Comments

Atbildēt

SākumsKonts MenuUz augšu