Aizsardzības gumijas - augoša inovācija sportā | Stepinfit.lv
Sports, veselība un skaistums

Aizsardzības gumijas – augoša inovācija sportā

Aizturības gumijas. Kādam nolūkam tās ir paredzētas?

Pretestības lentes kļuva ļoti populāras, kad pandēmijas dēļ tika slēgti sporta klubi, un ne visi varēja atļauties atvēlēt vietu trenažieriem, taču tieši tā tika atklātas pretestības lentes. Tos var glabāt atvilktnē, un tie ir pieejami ikvienam. Mēs arī redzam, ka tie kļūst arvien populārāki, pat sporta klubos. Tāpēc šajā rakstā mēs par to runāsim vairāk.

Dažādas krāsas nozīmē dažādas stiprības

Elastīgo gumiju sauc arī par pretestības gumiju. Šīs gumijas var izmantot dažādu muskuļu grupu vingrinājumu veikšanai. Šīs gumijas parasti ir 1,5 līdz 2 metrus garas, un dažādas krāsas norāda uz dažādu stiprumu. Melnā krāsa parasti ir visstiprākā gumija, gaišāki toņi, piemēram, tumši zilā, ir vieglāki, vidēji sarkana vai zaļa ir vieglāka, bet burkānu, violeta un dzeltena ir visvieglākā gumija.

Kā izvēlēties pretestības gumiju iesācējam?

Vispirms ir jāizvērtē jūsu fiziskās spējas, parasti gaišas krāsas tiek izmantotas terapijai vai vingrinājumiem bērniem, vidējas krāsas – pieaugušajiem, bet melnas un citas tumšas krāsas – pieredzējušākiem sporta entuziastiem. Vislabāk ir izmēģināt vēlamo gumiju un pēc tam to pasūtīt vai vienkārši pasūtīt visu komplektu, lai, palielinoties spēkam, varētu izvēlēties citu gumiju un nebūtu jāpērk pa vienai.

Elastīgā gumija ļaus jums veikt dažādus stiepšanās un spēka vingrinājumus. Tas ir lielisks veids, kā vingrot mājās vai pat ceļojot, jo tas viegli ietilpst un praktiski neaizņem vietu jūsu čemodānā. Elastīgās lentes imitē dažādu vingrinājumu kustības, it kā jūs būtu sporta zālē. Svarīgākais ir neizvēlēties pārāk vieglu gumiju, lai nestimulētu muskuļu augšanu, bet arī izvairīties no pārāk spēcīgas gumijas izvēles, lai jūs nevarētu kārtīgi izpildīt vingrinājumus.

Svarīga informācija – pretestības lentes

  • Pirms lietošanas pārliecinieties, ka gumijas ir pilnībā piestiprinātas, citādi varat gūt traumas.
  • Neatlaidiet gumiju, kad tā ir sasprindzināta!
  • Jums vajadzētu sākt vingrinājumu lēni un lēni, lai pārliecinātos, ka gumija ir stingri nostiprināta.
  • Ja gumijā ir caurumi vai plīsumi, nelietojiet to. Tas var salūzt jebkurā laikā.

No Comments

Atbildēt

SākumsKonts MenuUz augšu